Založ si blog

Výzva gorilám a tým ostatným

Média priniesli informáciu, že minister „Veľká Náhoda“, vlastným menom Mihál, navrhuje generálnemu riaditeľovi Sociálnej poisťovne odmenu 55 tisíc eúr. Tento človek sa musel zblázniť, keď takúto nehoráznu odmenu navrhuje v čase, keď niet peňazí na vládou sľúbené zvýšenie platov zdravotným sestrám a lekárom, keď nemocnice a lekári nedostávajú od VZP preplatené ani len realizované výkony, keď na Slovensku nie je zriedkavosťou 190 eurový dôchodok a keď sa ľudia denne dozvedajú o rôznych gorilách sasankách a kadejakej inej hávedi, myslia si ľudia. Možno áno, zdá sa, že u nás je možné všetko, ale, nie je to náhodou dobre uvážená, presne cielená, sprostá provokácia voči KDH? Možno aj. No, nevie si Mihál uvážiť odozvu svojho „návrhu“ na celé voličské spektrum? Podnikol tento krok bez vedomia Sulíka? Zvážili, ako tento návrh zapôsobí na ľudí necelé tri týždne pred voľbami? A otázka na KDH: prečo proti takejto nehoráznej odmene neprotestoval pán „obdarovaný“, M.Faktor, človek v podstate nímand, ktorý bol ešte do uplynulých volieb iba tuctový, celkom bezvýznamný člen KDH? Možno KDH potrebuje aj z týchto peňazí dotovať svoju volebnú kampaň. Poznajúc bytové a diétne fígle Fígeľa, ani by som sa veľmi nečudoval, ukázal nám, že keď ide o peniaze, všetky prostriedky sú mu dobré. Mihál to zrejme pochopil a chce súdruhom z KDH v kampani pred voľbami riadne prikúriť“. Kádeháci si však z takýchto podpásoviek veľa nerobia, spoliehajú sa na osvedčeného spojenca, horlivých „pánkov“ (najmä) na slovenskom vidieku, že svojim ovečkám opäť všetko správne vysvetlia. Nenadarmo chodia Fígeľ, Hrušovský, Lipšic, a i. po dedinách, kde sa bez hanby stretávajú v kostoloch a na farách pri zabíjačkách. Nerobia náhodou svoju kampaň za štátne peniaze? A stále majú málo? (Investigatívci všímajte si ich výjazdy, nespite v Bratislave!) Lenže, vážení ruky spínajúci (aj iní) „fantomasi“, aj bez úplatných novinárov ste na očiach verejnosti. Neuvedomujete si, že sa zahrávate so zbraňou hromadného ničenia? S národom, v ktorom viac ako 300 tisíc ľudí dokázateľne hladuje, ktorého inteligenciu ste zahnali do kúta z ktorého niet úniku? Ona síce ešte mlčí, trie biedu, a opäť tvorí do šuplíka, ale dokedy páni? Zahrávate sa aj s políciou, ktorá vás, gorily aj gorilky má už dávno „prečítaných“ a v ktorej to vrie rovnako ako v národe. Pretože aj policajt má dušu a srdce a má aj svojich rodičov, ktorí musia žiť z dvesto, tristo eurového dôchodku. Neuvedomujete si to? Aj vy statoční z KDH, SDKÚ DS, SaS Smeru a SNS, (aj takí v týchto stranách chvála Bohu sú), aj Vás sa to týka. Aj vy máte podiel na tom, že bezcharakternosť a bezohľadnosť vašich „lídrov“ dohnala národ na pokraj občianskej vojny. Vzchopte sa k činu, kým je čas a vyčistite zvnútra Augiášov chliev slovenskej politiky. Ak ho začne národ čistiť zvonka, nebude robiť žiadne výnimky! Niet na Slovensku toľko lietadiel ani letísk, aby ste ušli pred spravodlivým hnevom národa!

Radičová a Čarnogurský nedotknuteľní

25.03.2013

Napísal som kritický ale veľmi slušný článoček o Radičovej a jej zmysle pre spravodlivosť. Stiahli mi ho z blogu – vraj som v ňom kohosi urážal. Upravil som ho, podľa ich želania, no aj viac »

Radičová, to by bola prezidentka – na zaplakanie

20.03.2013

Fico dal opäť uzrieť svetlo sveta plastike Ignáca Bizmayera, umelca, ktorý sa nikdy nehanbil za svoj slovenský pôvod a národ. Preto vytvoril nádhernú plastiku na motív jánošíkovskej legendy. viac »

Kto (čo) zastaví Čentéša

19.03.2013

Čentéš, len čo zistil, že na Ústavnom súde SR by sa veci mohli pohnúť dopredu, vyrukoval s ďalšou námietkou na zaujatosť voči jeho osobe - tento krát predsedníčky US. Mohol by tento (vraj) viac »

Vysoké Tatry, Studený potok

V Tatrách odstraňujú škody po lejakoch

20.07.2018 08:27

Situácia v súvislosti s prívalovým dažďom, ktorý zasiahol v noci zo stredy na štvrtok oblasť Vysokých Tatier a podhorie, je od večera stabilizovaná.

Sýria Ghúta Východná prímerie humanitárne porušenie boje

USA so spojencami chystajú evakuáciu Bielych prílb zo Sýrie

20.07.2018 08:14

Spojené štáty a ich spojenci dokončujú plány na evakuáciu niekoľkých stoviek aktivistov sýrskej civilnej obrany a ich rodín z juhozápadnej Sýrie.

Missouri, turistická loď

V USA sa potopila turistická loď, zahynulo najmenej jedenásť ľudí

20.07.2018 07:43

Jedenásť ľudí prišlo o život a niekoľko ďalších osôb je nezvestných po stroskotaní a potopení turistickej lode na jazere v americkom štáte Missouri.

hypotéka, sporenie, stavebné, stavebný, úver

Štyri eurá z desiatich majú Slováci požičané

20.07.2018 07:30

Slovenské domácnosti sa stále viac zadlžujú, zatiaľ čo v ostatných krajinách Vyšehradskej štvorky miera zadlženosti klesá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 182572x
Priemerná čítanosť článkov: 1963x

Autor blogu

Kategórie