Založ si blog

Výzva gorilám a tým ostatným

Média priniesli informáciu, že minister „Veľká Náhoda“, vlastným menom Mihál, navrhuje generálnemu riaditeľovi Sociálnej poisťovne odmenu 55 tisíc eúr. Tento človek sa musel zblázniť, keď takúto nehoráznu odmenu navrhuje v čase, keď niet peňazí na vládou sľúbené zvýšenie platov zdravotným sestrám a lekárom, keď nemocnice a lekári nedostávajú od VZP preplatené ani len realizované výkony, keď na Slovensku nie je zriedkavosťou 190 eurový dôchodok a keď sa ľudia denne dozvedajú o rôznych gorilách sasankách a kadejakej inej hávedi, myslia si ľudia. Možno áno, zdá sa, že u nás je možné všetko, ale, nie je to náhodou dobre uvážená, presne cielená, sprostá provokácia voči KDH? Možno aj. No, nevie si Mihál uvážiť odozvu svojho „návrhu“ na celé voličské spektrum? Podnikol tento krok bez vedomia Sulíka? Zvážili, ako tento návrh zapôsobí na ľudí necelé tri týždne pred voľbami? A otázka na KDH: prečo proti takejto nehoráznej odmene neprotestoval pán „obdarovaný“, M.Faktor, človek v podstate nímand, ktorý bol ešte do uplynulých volieb iba tuctový, celkom bezvýznamný člen KDH? Možno KDH potrebuje aj z týchto peňazí dotovať svoju volebnú kampaň. Poznajúc bytové a diétne fígle Fígeľa, ani by som sa veľmi nečudoval, ukázal nám, že keď ide o peniaze, všetky prostriedky sú mu dobré. Mihál to zrejme pochopil a chce súdruhom z KDH v kampani pred voľbami riadne prikúriť“. Kádeháci si však z takýchto podpásoviek veľa nerobia, spoliehajú sa na osvedčeného spojenca, horlivých „pánkov“ (najmä) na slovenskom vidieku, že svojim ovečkám opäť všetko správne vysvetlia. Nenadarmo chodia Fígeľ, Hrušovský, Lipšic, a i. po dedinách, kde sa bez hanby stretávajú v kostoloch a na farách pri zabíjačkách. Nerobia náhodou svoju kampaň za štátne peniaze? A stále majú málo? (Investigatívci všímajte si ich výjazdy, nespite v Bratislave!) Lenže, vážení ruky spínajúci (aj iní) „fantomasi“, aj bez úplatných novinárov ste na očiach verejnosti. Neuvedomujete si, že sa zahrávate so zbraňou hromadného ničenia? S národom, v ktorom viac ako 300 tisíc ľudí dokázateľne hladuje, ktorého inteligenciu ste zahnali do kúta z ktorého niet úniku? Ona síce ešte mlčí, trie biedu, a opäť tvorí do šuplíka, ale dokedy páni? Zahrávate sa aj s políciou, ktorá vás, gorily aj gorilky má už dávno „prečítaných“ a v ktorej to vrie rovnako ako v národe. Pretože aj policajt má dušu a srdce a má aj svojich rodičov, ktorí musia žiť z dvesto, tristo eurového dôchodku. Neuvedomujete si to? Aj vy statoční z KDH, SDKÚ DS, SaS Smeru a SNS, (aj takí v týchto stranách chvála Bohu sú), aj Vás sa to týka. Aj vy máte podiel na tom, že bezcharakternosť a bezohľadnosť vašich „lídrov“ dohnala národ na pokraj občianskej vojny. Vzchopte sa k činu, kým je čas a vyčistite zvnútra Augiášov chliev slovenskej politiky. Ak ho začne národ čistiť zvonka, nebude robiť žiadne výnimky! Niet na Slovensku toľko lietadiel ani letísk, aby ste ušli pred spravodlivým hnevom národa!

Radičová a Čarnogurský nedotknuteľní

25.03.2013

Napísal som kritický ale veľmi slušný článoček o Radičovej a jej zmysle pre spravodlivosť. Stiahli mi ho z blogu – vraj som v ňom kohosi urážal. Upravil som ho, podľa ich želania, no aj viac »

Radičová, to by bola prezidentka – na zaplakanie

20.03.2013

Fico dal opäť uzrieť svetlo sveta plastike Ignáca Bizmayera, umelca, ktorý sa nikdy nehanbil za svoj slovenský pôvod a národ. Preto vytvoril nádhernú plastiku na motív jánošíkovskej legendy. viac »

Kto (čo) zastaví Čentéša

19.03.2013

Čentéš, len čo zistil, že na Ústavnom súde SR by sa veci mohli pohnúť dopredu, vyrukoval s ďalšou námietkou na zaujatosť voči jeho osobe - tento krát predsedníčky US. Mohol by tento (vraj) viac »

USA, Rod Rosenstein, námestník, minister spravodlivosti

NYT: Rosenstein chcel vlani Trumpa vypudiť z úradu

21.09.2018 23:18

Trump označuje Rosensteina za jedného z hlavných strojcov "honu na čarodejnice" pre údajné ruské zasahovanie do volieb.

hurikán, florence, počasie, usa

V Severnej Karolíne sa po búrke Florence pretrhla hrádza, hrozí zamorenie toxickým odpadom

21.09.2018 22:45

Voda z hrádze zatopila skládku splodín zo spaľovania uhlia, ktoré obsahujú ortuť, olovo a arzén.

odev, textil, látky

Daniari: Slovensko nie je preclievacím hubom podhodnoteného textilu

21.09.2018 22:05

Slovensko v žiadnom prípade nie je preclievacím hubom pre podhodnotený textil, ako sa to snaží naznačiť opozícia, uviedla Finančná správa.

Sýria Rusko lietadlo trosky telá nájdenie

Rusko a Izrael po strete v Sýrii preveria linku na predchádzanie konfliktom

21.09.2018 21:49

Stane sa tak v reakcii na mylné zostrelenie ruského špionážneho lietadla sýrskou protivzdušnou obranou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 183949x
Priemerná čítanosť článkov: 1978x

Autor blogu

Kategórie